EMOS Alumatic s.r.o.

Slovenská republika

Servis

   V prípade poruchy alebo iných problémov môžete kontaktovať našu servisnú linku. Taktiež môžete využiť náš servisný formulár pre objednávku opravy, alebo povinnej servisnej prehliadky automatických dverí.

 

Presklené fasády

   Fasádnym systémom v rámci hliníkového programu rozumieme zostavu vertikálnych hliníkových stĺpov a vodorovných priečnikov, ktoré tvoria nosnú štruktúru tejto stavebnej konštrukcie. Potrebné tepelnoizolačné vlastnosti sú dosiahnuté prerušením tepelného mosta polyamidovou vložkou a izolačným dvojsklom, ktoré sa osadzuje do zmontovanej štruktúry.

  Systém dovoľuje  podľa  potreby  montáž  výplne  v  rozsahu 4 - 48 mm a tiež vloženie okna z daného systému, ktorého špeciálny rámový profil nahradí v danej pozícii bežnú výplň. Fixovanie vertikálnych stĺpov sa vykonáva do betónu alebo iného vhodného podkladu kotvami, umožňujúcich priestorovú rektifikáciu nosných častí fasády. Výplň je utesnená gumenými tesneniami, čím je zabezpečená vodná a vzdušná nepriepustnosť.

   Do fasádneho systému je možné vložiť automatické posuvné dvere. Pri výbere typu pohonu treba zvážiť priechodzie rozmery otvoru, k čomu je adekvátna hmotnosť krídiel. V prípade veľkej hmotnosti sa situácia rieši zdvojením fasádneho priečnika alebo pridaním výstuhy.

Dopyt pre produkt
Meno a priezvisko *
Spoločnosť
Telefón *
E-mail
Príloha


Popis dopytu *

* Povinné pole

Súhlasím so spracovaním osobných údajov