EMOS Alumatic s.r.o.

Slovenská republika

Servis

   V prípade poruchy alebo iných problémov môžete kontaktovať našu servisnú linku. Taktiež môžete využiť náš servisný formulár pre objednávku opravy, alebo povinnej servisnej prehliadky automatických dverí.

 

Automatické dvere

   Automatické dvere sa stali bežnou realitou, ktorú si už prestávame uvedomovať, slúžia bez zásahu obsluhy a bez dotyku i na miestach, kde ich nevnímame ako luxus, ale ako rozumnú možnosť pomoci ľuďom so zníženou pohybovou schopnosťou - v penziónoch a nemocniciach. Sú užitočné i na miestach, ktoré navštevujú ľudia bez hendikepu, ale napríklad obťažkaní taškami a batožinou - pri vchodoch do nákupných centier, letiskových budov či hotelov.

   Ešte nedávno automatické dvere neboli bežné pre predajne, nevídali sme ich na čerpacích staniciach ani v nemocniciach. K zmene situácie prispeli nové spoločenské pomery, vývoj mikroelektroniky, ako aj vstup najskôr domácich investorov a neskôr obchodných reťazcov so zahraničným kapitálom. Automatické dvere v súčastnosti tvoria bežný štandard a môžme ich nájsť na každom kroku.V našej ponuke automatických dverí nájdete viacero typov, ktorými vieme splniť očakávania a potreby zákazníka. Naša spoločnosť poskytuje odbornú konzultáciu pre návrh najlepšieho riešenia vstupov do budov.Na našich stránkach nájdete všetky potrebné informácie, ktoré Vám pomôžu v rozhodovaní pri výbere automatických dverí.