EMOS Alumatic s.r.o.

Slovenská republika

Servis

   V prípade poruchy alebo iných problémov môžete kontaktovať našu servisnú linku. Taktiež môžete využiť náš servisný formulár pre objednávku opravy, alebo povinnej servisnej prehliadky automatických dverí.

 

Konštrukcia automatických dverí

Automatické dvere » Konštrukcia automatických dverí

   Spoločnosť Emos Alumatic ponúka mnoho typov automatických dverí. Každý typ má svoje charakteristické vlastnosti a účel použitia pri daných podmienkach. Aj keď princíp použitia dverí ostáva stále rovnaký, rôzne konštrukcie a rozmery automatických dverí na mieru umožňujú dokonale splniť požiadavky zákazníka. V tejto sekcií sa dozviete informácie o typoch dverí v našej ponuke, čo vám pomôže pri rozhodovaní v návrhu riešenia vstupu do budov alebo aj interiérových riešení.

   V zásade sa automatické dvere delia na lineárne (s priamočiarym pohybom) alebo nelineárne (oblúkové, kruhové). Špeciálnou kategóriou sú tzv. dverové otvárače, ktoré umožňujú automatické otváranie klasických ručných dverí pomocou mechanizmu s ramenom. Samozrejme, všetky typy automatických dverí je možné vyhotoviť ako manuálne posuvné dvere (bez riadiacej elektorniky, motora). Dvere je možné osadiť na stenu z hliníkových profilov, fasádu alebo murovanú stenu. O možnostiach konštrukcie a rozmerov je potrebná konzultácia.